Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia
Adresarfiriem.sk, a.s.

Srdečne Vás vítame na portáli Adresarfiriem.sk

Adresarfiriem.sk, a.s. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie komplexných služieb v oblasti internetovej reklamy. Prevádzkuje najrozsiahlejší oborovo členený databázový katalóg firiem na slovenskom internete pod názvom Adresarfiriem.sk a ďalšie internetové portály. Spoločnosť Adresarfiriem.sk, a.s.  zamestnáva viac ako 17 interných zamestnancov a spolupracuje s 12-timi externými pracovníkmi. K dispozícii má široké portfólio služieb v oblasti internetovej reklamy, vrátane webdesignu, hostingu, registrácie a správy domén a iné. Ďalej sú to služby profesionálneho telemarketingu ( vrátane poradenstva pri zakladaní telemarketingových pracovísk, technické a personálne, pomoc pri výbere a zaškolení pracovníkov telemarketingu a pod.) Spoločnosť Adresarfiriem.sk, a.s. je profesionálnym partnerom pre poskytovanie služieb zákazníckeho servisu v oblasti internetovej reklamy a marketingu. Táto služba zahŕňa aktivity s využitím aktívneho telemarketingu a ostatných marketingových prostriedkov. Spojením zámeru, veľkého počtu užívateľov portálov Adresarfiriem.sk, ďalších internetových portálov a služieb profesionálnych pracovníkov spoločnosti Adresarfiriem.sk, a.s. dostáva každý klient efektívny marketingový nástroj v podobe reklamnej kampane na portáloch prevádzkovaných spoločnosťou Adresarfiriem.sk, a.s. Neoddeliteľnou súčasťou činností spoločnosti Adresarfiriem.sk, a.s. je aj návrh koncepcie a detailných prepracovaní reklamných kampaní našich klientov, so zameraním na najvhodnejšiu cieľovú skupinu. Služby poskytujeme s využitím najmodernejších prostriedkov telemarketingu prostredníctvom odborne vyškolených pracovníkov.

Adresár firiem

Adresarfiriem.sk - je rozsiahly oborovo členený katalóg firiem. Prehľadné členenie a zrozumiteľná kategorizácia spolu s návštevnosťou Adresára firiem, radí tento zaujímavý oborovo členený portál medzi špičku v databázových portáloch.

Adresarfiriem.sk to je viac ako 500.000 spoločností zaradených podľa oborov činnosti

Adresarfiriem.sk je prvou spoločnosťou na Slovensku, ktorá prináša najucelenejšie informácie o firmách a ako prvá internetová reklamná spoločnosť na Slovensku prináša možnosť „VIDEOPREZENTÁCIE“ Vašej spoločnosti v prestížnom katalógu firiem na webovej adrese www.adresarfiriem.sk

Adresarfiriem.sk to sú on-line ponuky a podrobné informácie

Adresarfiriem.sk to sú neustále inovácie a pre Vás inšpirácie

Adresarfiriem.sk to sú aj VIDEO PREZENTÁCIE

Adresarfiriem.sk to je jednoducho VIAC AKO ADRESÁR FIRIEM.

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.